Szkoła językowa SkyBlue

• baner2.jpg
  • baner4.jpg

Kim jesteśmy?

Kursy, konwersacje i korepetycje z języka angielskiego z dojazdem do Klienta na terenie Warszawy, Legionowa, Marek.

SkyBlue świadczy usługi nauczania języka angielskiego dla Klientów Biznesowych i Klientów Indywidualnych. Drugą naszą specjalizacją są tłumaczenia w zakresie języka angielskiego. Od 2008 uczymy mówić po angielsku dzieci, młodzież i dorosłych . Nie idziemy na kompromis ze standardami jakości. W SkyBlue wychodzimy z założenia, że w nauczaniu języka angielskiego naszych Klientów nie ma i nie może być miejsca na kompromis z jakością prowadzonych zajęć. W angielskim jesteśmy najlepsi, angielski jest naszą pasją, a przekazywanie wiedzy sprawia nam radość. Wąski zakres, ale za to z pasją i na najwyższym poziomie. U nas nic nie dzieję się na szybko i z przypadku.

Co oferujemy?

Prowadzimy efektywne kursy, konwersacje i korepetycje z języka angielskiego z dojazdem do Klienta na terenie Warszawy i okolic. Łączymy tradycyjne, skuteczne metody nauczania z wykorzystaniem multimedialnych pomocy naukowych i ciekawych materiałów takich jak audycje do słuchania, materiały filmowe, zdjęcia, historyjki, materiały stymulujące do mówienia, nauka słownictwa, Multimedialna Nauka. Na zajęciach odgrywamy scenki (role-plays) z życia codziennego, pracy i w środowisku biznesowym.Tylko Klienci SkyBlue mają darmowy dostęp do Nauki Angielskiego online i współfinansowanego przez Unię Europejską programu do nauki nowych słówek Insta.Ling. Dzięki temu jesteśmy jeszcze bardziej innowacyjni i skuteczni w nauczaniu.

zapraszamy do SkyBlue.

Metoda SkyBlue:

• 80% lekcji poswięcamy na konwersacje, czyli rozwijanie praktycznych umiejętności komunikacji bezpośredniej i wzbogacanie słownictwa.
  • Angielski metodą SkyBlue to nauka porzez skojarzenia, historyjki, scenki sytuacyjne (role-plays), nauka czasów angielskich w praktyce.
  • Angielski SkyBlue to lekcje tematyczne: wprowadzanie nowych zwrotów i dalej utrwalanie nowo poznanych fraz w czasie rozmów po angielsku
  • Metoda SkyBlue to obowiazkowa powtórka materiału z poprzedniej lekcji w celu jego utrwalenia.
  • Angielski SkyBlue to nauka zwrotów i całych zdań, a nie pojedynczych słówek
  • Metoda SkyBlue to nauka i wykorzystywanie czasów angielskich w praktyce podczas konwersacji.

Więcej na temat metody SkyBlue na:

Dojeżdżamy na zajęcia:

Nasze referencje

Certyfikat Instaling referencja2

Skontaktuj się

box kontakt

Copyright © SkyBLUE 2014. Wykonanie: Studio WWW | Projektowanie stron www.

but konfig