5 wersja

• baner3.jpg
  • baner4.jpg
  • baner2.jpg
Szkoła Języka Angielskiego SKY BLUE                                  ul. Kobiałka 41 lok.1.3, piętro 1    (obok parkingu szkolnego)

Szkoła Angielskiego SkyBlue ul. Kobiałka 41, piętro 1

Naszą codzienną pracą sprawiamy, że zawód nauczyciela to powód do dumy. Naszą pasją, zaangażowaniem, a przede wszystkim płynnością w posługiwaniu się językiem angielskim przywracamy prestiż temu zawodowi. W większości przypadków szkoła językowa to jedno, a nauczyciel to zupełnie inna sprawa. My i nasza firma to jedno. Nie zatrudniamy pośredników, a co za tym idzie mamy pełną kontrolę nad jakością nauczania. Nasi klienci cenią nas za to, że nawet początkujący: dzieci, młodzież czy dorośli mówią po angielsku od pierwszej lekcji, a ci  którzy znają już lepiej angielski mówią jeszcze płynniej i bardziej naturalnie. Skoro nasi drodzy kursanci mówią nam, że na naszych lekcjach jest ... inaczej i do tego zostają z nami na dłuzej to znaczy, że to jak, i czego nauczamy podoba się i zostaje w głowie. Nasze hasło to:  "Nowy styl, Twoja szkoła angielskiego" ponieważ skuteczność nauczania musi iść w parze ze świetną atmosferą na lekcjach. Tworzymy dobrą atmosferę pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi poprzez wzajemny szacunek, współpracę, nieszablonowy styl przekazywania wiedzy i chęć naszych kursantów do mówienia po angielsku i uczenia się nowych zwrotów.

W SkyBlue wychodzimy z założenia, że w nauczaniu języka angielskiego naszych Klientów nie ma i nie może być miejsca na kompromis z jakością prowadzonych zajęć. W angielskim jesteśmy najlepsi, angielski jest naszą pasją, a przekazywanie wiedzy sprawia nam radość. Wąski zakres, ale za to z pasją i na najwyższym poziomie. U nas nic nie dzieję się na szybko i z przypadku.

Łączymy tradycyjne, skuteczne metody nauczania z wykorzystaniem multimedialnych pomocy naukowych i ciekawych materiałów takich jak audycje do słuchania, materiały filmowe, zdjęcia, historyjki, materiały stymulujące do mówienia, nauka słownictwa, Multimedialna Nauka. Na zajęciach odgrywamy scenki (role-plays) z życia codziennego, pracy i w środowisku biznesowym.

Zapraszamy na lekcje.

Nasze referencje

Certyfikat Instaling referencja2

Skontaktuj się

box kontakt1

Copyright © SkyBLUE 2014. Wykonanie: Studio WWW | Projektowanie stron www.

icon zapytaj oferte