Szkoła językowa SkyBlue

• baner1.jpg
  • baner3.jpg
  • baner4.jpg

Biznes, Konwersacje, Korepetycje, Angielski dla Dzieci i Przygotowanie do egzaminów z języka angielskiego z dojazdem do Klienta na terenie Białołeki, Targówka, Tarchomina, Legionowa, Łomianek, Marek i okolic.

• Robert Redliński - nauczyciel w SkyBlue, właściciel
  • Julia Redlińska - nauczyciel w SkyBlue

Prowadzę firmę od 11 lat. Wraz z żoną nauczamy mówić po angielsku dzieci, młodzież i dorosłych. Naszą codzienną pracą sprawiamy, że zawód nauczyciela to powód do dumy. Naszą pasją, zaangażowaniem, a przede wszystkim płynnością w posługiwaniu się językiem angielskim przywracamy prestiż temu zawodowi. W większości przypadków szkoła językowa to jedno, a nauczyciel to zupełnie inna sprawa. My i nasza firma to jedno. Nie zatrudniamy pośredników, a co za tym idzie mamy pełną kontrolę nad jakością nauczania. Nasi klienci cenią nas za to, że nawet początkujący: dzieci, młodzież czy dorośli mówią po angielsku od pierwszej lekcji oraz za to, że to my dojeżdżamy do Państwa. Tym którzy znają już lepiej angielski pomagamy mówić jeszcze płynniej i bardziej naturalnie.

W SkyBlue wychodzimy z założenia, że w nauczaniu języka angielskiego naszych Klientów nie ma i nie może być miejsca na kompromis z jakością prowadzonych zajęć. W angielskim jesteśmy najlepsi, angielski jest naszą pasją, a przekazywanie wiedzy sprawia nam radość. Wąski zakres, ale za to z pasją i na najwyższym poziomie. U nas nic nie dzieję się na szybko i z przypadku.

Łączymy tradycyjne, skuteczne metody nauczania z wykorzystaniem multimedialnych pomocy naukowych i ciekawych materiałów takich jak audycje do słuchania, materiały filmowe, zdjęcia, historyjki, materiały stymulujące do mówienia, nauka słownictwa, Multimedialna Nauka. Na zajęciach odgrywamy scenki (role-plays) z życia codziennego, pracy i w środowisku biznesowym. Klienci SkyBlue mają darmowy dostęp do Nauki Angielskiego online i  programu do nauki nowych słówek Insta.Ling. Dzięki temu jesteśmy jeszcze bardziej innowacyjni i skuteczni w nauczaniu.

zapraszamy do SkyBlue.

Nasze metody:

• 80% lekcji poswięcamy na konwersacje, czyli rozwijanie praktycznych umiejętności komunikacji bezpośredniej i wzbogacanie słownictwa.
  • nauka porzez skojarzenia, historyjki, scenki sytuacyjne (role-plays), nauka czasów angielskich w praktyce.
  • Angielski ze SkyBlue to lekcje tematyczne: wprowadzanie nowych zwrotów i dalej utrwalanie nowo poznanych fraz w czasie rozmów po angielsku
  • obowiazkowa powtórka materiału z poprzedniej lekcji w celu jego utrwalenia.
  • nauka zwrotów i całych zdań w kontekście tematycznym, a nie pojedynczych słówek
  • nauka i wykorzystywanie czasów angielskich w praktyce podczas konwersacji.

Więcej na temat metody SkyBlue na:

Dojeżdżamy na zajęcia:

Nasze referencje

Certyfikat Instaling referencja2

Skontaktuj się

box kontakt

Copyright © SkyBLUE 2014. Wykonanie: Studio WWW | Projektowanie stron www.

but konfig