5 wersja

• b6.png
Szkoła Języka Angielskiego
SKYBLUE
ul. Kobiałka 41, piętro 1.

Szkoła Angielskiego SkyBlue ul. Kobiałka 41, piętro 1

Szkoła SkyBlue istnieje od 2007 roku. Każdy kurs prowadzimy osobiście. Mówimy płynnie po angielsku. Posiadamy wykształcenie kierunkowe i ponad 15 letnie doświadczenie pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Mamy doświadczenie w pracy na Bemowie w jednej z najlepszych szkół społecznych w Warszawie i szkole ponadpodstawowej. Doświadczenia zdobywaliśmy prowadząc kursy Early Stage dla dzieci, przygotowując młodzież do matury podstawowej i rozszerzonej, inicjucjąc i prowadząc pragram wymiany zagranicznej z uczniami z kilku Państw Europy.  Wraz z żoną posiadamy ponad 14 letnie doświadczenia prowadzenia kursów w firmach w Warszawie i zajęć grupowych organizowanych w szkołach. Teraz proponujemy również zajęcia stacjonarne we własnej siedzibie z zapleczem metodycznym, i nowoczesnym zapleczem dydaktycznym.  Proponujemy wyłącznie kursy SkyBlue PREMIUM w super małych grupach do 4 osób. Tworzymy dobrą atmosferę pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi poprzez wzajemny szacunek, współpracę, nieszablonowy styl przekazywania wiedzy i chęć naszych kursantów do mówienia po angielsku i uczenia się nowych zwrotów.

Kursy angielskiego w SkyBlue to otwarty, przyjazny, pomocnym i błyskawicznie nawiązujacym kontakt z dziećmi i młodzieżą nauczyciel. Jesteśmy dla Was.

W angielskim jesteśmy najlepsi, angielski jest naszą pasją, a przekazywanie wiedzy sprawia nam radość.

Zapytaj o kurs

Skontaktuj się

box kontakt1

Copyright © SkyBLUE 2014. Wykonanie: Studio WWW | Projektowanie stron www.

icon zapytaj oferte