5 wersja

• b6.png
Szkoła Języka Angielskiego
SKYBLUE
ul. Kobiałka 41, piętro 1.

SkyBlue to szkoła mówienia po angielsku; bez podręczników, bez gramatyki testowej, bez egzaminów,  w grupach 2-5 uczniów i z autorskimi lekcjami. Lekcje ze SkyBlue rozbudzają pozytywne nastawienie do języka angielskiego, otwierają niezestresowany umysł na komunikację mówioną i są całkowitym przeciwieństwem testowo-egzaminacyjnego drylu. Niestresująca atmosfera na lekcjach angielskiego to chłonne umysły naszych uczniów.

To co łączy nasze kursy dla przedszkolaków, dzieci i młodzieży szkolnej oraz dorosłych to praktyczność nauki języka angielskiego oraz prawidłowo dobrane grupy PREMIUM.

Oferujemy:

• Autorskie kursy bez podręczników.
  • Dynamiczne lekcje i własne materiały dla uczniów.
  • Skandynawski model edukacji.
  • Interakcję uczniów po angielsku od pierwszej lekcji niezależnie od poziomu.
  • Lekcje wyłącznie w grupach 2-5 uczniów.
  • Naukę zwrotów angielskich, gramatyki i czasów angielskich w praktyce.
  • Naukę podczas mówienia i wzajemnych interakcji z wykorzystaniem pomysłowości nauczyciela, pobudzających materiałów wizualnych i poprzez odgrywanie scenek.
  • Naukę zwrotów w kontekście, a nie pojedynczych słów.
  • Skuteczne utrwalanie zdobytej wiedzy.
  • Kursy SkyBlue oparte na  filozofii, że czas lekcji to czas na interakcję między nauczycielem i między uczniami, czas na wprowadzenie nowych zwrotów, praktykę mówienia po angielsku, naukę gramatyki od strony praktycznego jej użycia w codziennej komunikacji.
  • Zajęcia poranne, wczesnopopołudniowe i popołudniowe.
  • Lekcje w przestronnej i nowoczesnej sali lekcyjnej.
  • Odbiór dzieci na lekcję i odprowadzenie na świetlicę bez dodatkowych opłat.
  • Promocje na https://www.skyblue.edu.pl/promocje.

Oferujemy następujące kursy:

• Stacjonarne kursy języka angielskiego dla najmłodszych dzieci w wieku 4-6 lat.
  • Stacjonarne kursy języka angielskiego dla klas 1-8 w  z podziałem wiekowym i przydzieleniem do właściwego stopnia zaawansowania grupy.
  • Stacjonarny kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty.
  • Stacjonarne kursy dla dorosłych  na 3 poziomach zaawansowania.
  • Pomoc w realizacji materiału szkolnego na  korepetycjach indywidualnych dla dzieci i młodzieży (stacjonarnie lub online).
  • Konwersacje indywidualne dla dzieci, młodzieży i dorosłych (stacjonarnie lub online).

Miejsce lekcji:

• stacjonarnie ul. Kobiałka 41, piętro 1., Białołęka, Warszawa
  • stacjonarnie w SP nr 361 ul. Ruskowy Bród, Warszawa
  • online (tylko na życzenie Klienta)

Poznaj naszą filozofię nauczania języka angielskiego

Robot

Czy wiesz że…
większość dzieci uczy się biernego angielskiego. To oznacza, że stają się mistrzami testów i ćwiczeń gramatycznych lub nie lubią angielskiego z powodu tych właśnie ćwiczeń gramatycznych i testów… gdy trzeba wyprodukować coś od siebie pojawia się problem.

Zapytaj o kurs

Skontaktuj się