5 wersja

• b6.png
Szkoła Języka Angielskiego
SKYBLUE
ul. Kobiałka 41, piętro 1.

Szkoła Angielskiego SkyBlue ul. Kobiałka 41, piętro 1. Dzieci od lat 4, młodzież i dorośli od pierwszej lekcji uczą się z nami dopasowanego do wieku naturalnego mówionego angielskiego. Uczymy właściwych reakcji po angielsku i rozumienia języka angielskiego.

Szkoła SkyBlue istnieje od 2007 roku. Proponujemy wyłącznie kursy SkyBlue PREMIUM w mini grupach do 4 uczniów lub lekcje indywidualne. Tworzymy dobrą atmosferę pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi poprzez wzajemny szacunek, współpracę i nieszablonowy styl przekazywania wiedzy.

Każda grupa wiekowa to intensywna komunikacja i interakcja uczniów po angielsku. W szkole SkyBlue najmłodsi i najstarsi uczą się praktycznego, a nie egzaminacyjnego angielskiego.

Oferujemy:

• Autorskie kursy bez podręczników, skandynawski model edukacji, własne materiały na lekcje.
  • To, czego brakuje w innych szkołach: autorskie kursy SkyBlue w połączeniu z mini grupami oparte na  filozofii, że czas lekcji (niezależnie od poziomu znajomości języka) to czas wyłącznie na wprowadzenie nowych zwrotów, praktykę mówienia po angielsku, naukę gramatyki wyłącznie od strony praktycznego jej użycia w codziennej komunikacji.
  • Naukę gramatyki (od 4 klasy) - w tym czasów -  podczas mówienia po angielsku z wykorzystaniem pomysłowości nauczyciela oraz historyjek obrazkowych, eksponatów, fotografii, kart obrazkowych, gier językowych, anglojęzycznych ulotek, broszur oraz poprzez odgrywanie scenek.
  • Stacjonarne kursy języka angielskiego dla najmłodszych dzieci w wieku 4-6 lat w grupach do 4 dzieci.
  • Stacjonarne kursy języka angielskiego dla klas 1-8 w grupach do 4 dzieci z podziałem wiekowym i przydzieleniem do właściwego stopnia zaawansowania grupy.
  • Stacjonarny kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty w grupie do 4 dzieci.
  • Stacjonarne kursy dla dorosłych  na 3 poziomach zaawansowania.
  • Pomoc w realizacji materiału szkolnego na  korepetycjach indywidualnych dla dzieci i młodzieży (stacjonarnie lub online).
  • Konwersacje indywidualne dla dzieci, młodzieży i dorosłych (stacjonarnie lub online).
  • Zajęcia poranne, wczesnopopołudniowe i popołudniowe.
  • Lekcje w przestronnej i nowoczesnej sali lekcyjnej.
  • Odbiór dzieci na lekcję ze świetlicy. Po lekcji odprowadzimy dzieci z powrotem na świetlicę. Bez dodatkowych opłat.
  • Promocje na https://www.skyblue.edu.pl/promocje.

Dzieci od lat 4, młodzież i dorośli od pierwszej lekcji komunikują się po angielsku.

Miejsce lekcji:

• stacjonarnie ul. Kobiałka 41, piętro 1., Białołęka, Warszawa
  • stacjonarnie w SP nr 361 ul. Ruskowy Bród, Warszawa
  • online ( korepetycje i konwersacje indywidualne)

Poznaj naszą filozofię nauczania języka angielskiego

Robot

Czy wiesz że…

„SkyBlue mówienie” rozwija umiejętność mówienia w kontekście, uczy zwrotów i odpowiednich reakcji językowych. Każąc uczyć się swojemu dziecku listy dziesiątków pojedynczych słówek bez kontekstu, bez wizualizacji, bez użycia ich w praktyce i bez zwrotu, w którym te słówka występują szkodzisz swojemu dziecku.

Czy wiesz że…
większość dzieci uczy się biernego angielskiego. To oznacza, że stają się mistrzami testów i ćwiczeń gramatycznych lub nie lubią angielskiego z powodu tych właśnie ćwiczeń gramatycznych i testów… gdy trzeba wyprodukować coś od siebie pojawia się problem.

W angielskim jesteśmy najlepsi, angielski jest naszą pasją, a przekazywanie wiedzy sprawia nam radość.

Robot

Zapytaj o kurs

Skontaktuj się

box kontakt1

Copyright © SkyBLUE 2014. Wykonanie: Studio WWW | Projektowanie stron www.

icon zapytaj oferte